Výherní linie na automatech se mohou ubírat mnoha směry. Některé hry vám umožňují vybrat si, kolik řádků chcete použít. Ostatní budou vyžadovat, abyste hráli s každým z nich. Pravidla se mohou změnit, ale tyto řádky jsou nezbytné pro dosažení velkého vítězství.

Jedna otázka, kterou lidé mají ohledně online automatů, se týká toho, zda počet linek bude mít vliv na hru. Odpověď je komplikovaná, protože existuje mnoho věcí, které ovlivňují to, zda vyhrajete. Ale je důležité naučit se vše, co můžete, abyste si mohli vybudovat solidní automatovou strategii.

Jak funguje linka

Pokud vás zajímá, jak fungují linky na automatu, zde je rychlý návod:

  • Řádek půjde zleva doprava. Bude pokrývat jeden symbol na každém z válců.
  • Vlasec nemusí jít přímo přes každý kotouč. Může jít nahoru a dolů napříč kotouči. Před hraním si můžete zkontrolovat pokyny na slotu, abyste viděli, jaké řádky fungují.
  • Abyste vyhráli výplatu, museli byste získat alespoň několik stejných symbolů nebo jiných kvalifikačních symbolů na stejné řadě. Abyste vyhráli, musí být tato linie aktivní.
  • Ve většině her se čára vyplácí zleva doprava. Začíná na prvním válci doleva a poté pokračuje doprava.

Tato pravidla jsou konzistentní pro všechny sloty. I když se specifika mohou mezi jednotlivými stroji měnit, můžete očekávat, že tato pravidla budou standardní.

Pevné nebo flexibilní?

Počet řádků ve vašem slotu může být pevný nebo flexibilní. Pevné rozložení znamená, že musíte hrát s určitým počtem řádků na slotu.

Flexibilní možnost znamená, že si můžete vybrat počet řádků, které použijete. Můžete zkontrolovat pravidla na svém slotu, abyste se dozvěděli více o tom, jak fungují linky na tomto stroji.

Flexibilní hra vám umožňuje ovládat počet linií, a tedy i to, kolik vsadíte na otočení. Tato možnost je užitečná, pokud vám není příjemná částka, kterou byste utratili za roztočení se všemi řádky.

Je více řádků lepší?

Možná si myslíte, že byste mohli vyhrát více peněz na slotu, pokud máte více aktivních linií. Ale není tomu tak vždy. Program generátoru náhodných čísel uvnitř slotu může upravit pravidla v závislosti na linkách, které používáte.

Mějte na paměti, že použití více linek je dražší. Pokud máte více výherních linií ve stejném otočení, můžete obdržet silnou výplatu. Ale i tak sázíte spoustu peněz. Někdy bude vyhraná částka nižší než celková částka, kterou jste utratili za roztočení.

Mezitím hra s méně řádky může mít méně celkových výsledků. Tradiční jednořádková hra může mít například několik symbolů na každém válci. Ale generátor náhodných čísel bude stále diktovat, jak každé otočení skončí.

A co hry bez linek?

V mnoha kasinech jsou k dispozici také hry bez linek. Automat bez linek je hra, která se vyznačuje tradičním uspořádáním. Obrazovka může mít pět válců se třemi řadami, ale nejsou tam žádné řádky. Místo toho je každý symbol symbolem scatter.

Výplatu získáte, pokud jsou na připojených válcích tři nebo více odpovídajících symbolů. Můžete vyhrát na kombinaci zprava doleva nebo zleva doprava.

Takové hry bez řádků se prodávají jako hry s 243 nebo 1 024 způsoby, jak vyhrát. Součet se liší podle rozvržení obrazovky a zobrazených symbolů. Stále můžete získat skvělou výplatu, ale to neznamená, že máte větší šanci na výhru.

Standardy jackpotu

V závislosti na stroji mohou existovat pravidla týkající se počtu linek, které musíte využít, abyste měli nárok na jackpoty , bonusové hry a další funkce.

Jiné hry mohou vyžadovat, abyste vsadili maximální částku peněz, abyste se kvalifikovali. Tyto body povzbuzují hráče, aby utratili více peněz za roztočení, i když nezvyšují pravděpodobnost, že hráč vyhraje větší výplaty.

Dobře se připrav

Nejlepší věc, kterou můžete udělat při hraní online automatu, je zkontrolovat řádky ve hře, než začnete hrát. Podívejte se na několik poznámek:

  • Kolik řádků je na slotu?
  • Kolik stojí odehrání každé řady?
  • Máte možnost si vybrat, které chcete použít?

Existují nějaká zvláštní pravidla týkající se těchto linek? Patří mezi ně pravidla, kde můžete získat výplatu zprava doleva nebo zleva doprava.
Kam jdou výherní linie? Výplatní tabulka na slotu by vás měla informovat. Můžete si toho také všimnout, když upravíte počet řádků, které využijete při roztočení.

Musíte hrát se všemi řádky, abyste měli nárok na některé funkce hry?

Nejdůležitější věcí ke kontrole je, kolik by stálo hraní hry s některými nebo všemi řadami. Musíte vypočítat celkovou částku, kterou utratíte, na základě řádků a kolik každý stojí. Je snazší dodržet rozpočet, pokud víte, jakou hodnotu má každý řádek.

Předpojatost nefunguje

Ohledně linek na automatu je třeba poznamenat ještě jeden bod. Automat nebude rozlišovat mezi hráči, kteří sázejí více či méně. Program generátoru náhodných čísel, který provozuje slot, bude produkovat jedinečné výsledky s každým otočením. Nebere v úvahu počet mincí, které použijete na otočení, ani počet linií, které využijete.

Obecně platí, že sázení na více řad zvyšuje vaše šance na větší výhru. To však neznamená, že byste měli předpokládat, že řádky budou určovat vaše šance na výhru.

Někdy lidé dostávají velké výplaty, i když nesázejí tolik. Automaty jsou vždy náhodné bez ohledu na to, kolik řádků vsadíte.