Pokud vám někdo řekne, že má vítězný recept na sloty, buď lže, nebo podvádí. Ale na blackjack existuje vítězný recept a je skutečný.

Každý recept vyžaduje specifické ingredience a výherní blackjack se neliší. Ve skutečnosti je to vlastně docela jednoduché, protože to končí procesem krok za krokem.

V tomto článku vám dám šest ingrediencí, které musíte použít, abyste vyhráli hru blackjack. To jsou všechny správné faktory nezbytné k výhře v blackjacku. Budete muset přidat poslední přísadu, aby to celé fungovalo, a to je dřina a obětavost. Smíchejte vše dohromady a začněte vyhrávat u stolů!

Hrajte na správném místě

Blackjack nyní můžete hrát na více místech než kdykoli jindy v historii. Po celém světě se otevřelo více kasin a hra je dostupná téměř v každém online kasinu. Hazardní hry v mobilních kasinech přidaly ještě více míst, kde jsou k dispozici hry blackjack .

Na konci tohoto článku budete vědět, že existuje pouze jedna možnost, jak vyhrát hru v blackjacku, ale to neznamená, že nemůžete použít některé další možnosti jako nástroje, které vám pomohou rozvíjet vaše dovednosti.

Blackjack

Nenechám vás čekat až do konce, abych vám řekl, jaká je jediná možnost, jak vyhrát hru blackjack. Ale naléhavě vás žádám, abyste si přečetli celý článek, abyste přesně pochopili proč. Pokud chcete být vítězným hráčem blackjacku, musíte hrát v kamenných kasinech.

Blackjack můžete hrát v online kasinech a mobilních kasinech, ale dlouhodobě tyto hry neporazíte. Přesto můžete využít online a mobilní hru, zejména bezplatné stoly, k procvičení dovedností, které potřebujete mít. Mezi tyto dovednosti patří používání správné strategie a počítání.

Můžete dokonce použít software navržený tak, aby vám pomohl vybudovat tyto specifické dovednosti. Část tohoto softwaru je zdarma a některé nástroje stojí trochu. I když nemusíte kupovat žádné z těchto nástrojů, abyste našli to, co potřebujete, malá investice vám někdy může ušetřit spoustu času.

Vědět víc než kdokoli jiný

Vaším cílem musí být vědět o blackjacku tolik nebo více než kdokoli jiný. Musíte se dozvědět o každém pravidle blackjacku a o tom, jak jednotlivé varianty pravidla usnadňují nebo ztěžují výhru.

Například vyhrávající hráči blackjacku vědí, že mají o něco větší šanci na výhru u stolů, kde dealer musí stát na měkké 17. Vědí, že mohou vyhrát u stolu, kde dealer trefí měkkou 17, ale ostatní pravidla mají být příznivý.

Jakmile se seznámíte s každým pravidlem blackjacku, musíte se naučit, jaké kombinace pravidel vedou k určitým výsledkům. Projděte si co nejvíce kamenných kasin a zapište si kombinace pravidel, které každý stůl používá.

Poté spusťte čísla na každé kombinaci, abyste určili okraj základního domu a vraťte se. Abyste mohli vyhrát některé z dalších ingrediencí uvedených v tomto článku, musíte najít stoly na blackjack s hranou domu 0,5 % nebo méně. 0,25 % je ještě lepší.

Vyhněte se pokušení

Lekce v této části je jednoduchá, ale udělám víc, než jen poskytnout vám informace. Ukážu vám přesně, proč jsou sázky na pojištění pokušením, kterému se musíte vyhnout.

Prodejci blackjacku nabízejí hráčům možnost uzavřít pojistnou sázku, když má dealer eso. Toto je prezentováno jako běžná součást hry, ale ve skutečnosti jde o vedlejší sázku, kterou kasina používají ke zvýšení svých zisků.

bít-blackjack

Jednoduchým pravidlem, pokud chcete vyhrát jako hráč blackjacku, je odmítnout pojistnou sázku . Jakmile si osvojíte počítání karet, nastane několik situací, kdy je pojištění tou správnou hrou. Ale nikdy byste to neměli brát, dokud nebudete vědět, proč je to v určité situaci ziskové.

Pojištění stojí polovinu vaší původní sázky a vyplácí se 2:1. To funguje tak, že platíte stejně jako vaše původní sázka, když má dealer blackjack. Proto se tomu někdy říká dokonce peníze. Když má dealer blackjack, dostanete se do nuly.

Problém je v tom, že na dealera, který má blackjack, je kurz pouze 2,25:1. To jednoduše znamená, že z dlouhodobého hlediska ztratíte peníze uzavřením pojištění.

Postupujte podle pokynů

Další ingrediencí se zabývá tím, jak hrajete jednotlivé handy. Musíte pochopit, že existuje matematicky správný a nesprávný způsob, jak hrát každou handu. Když budete hrát blackjack správným způsobem, získáte nejlepší průměrný výnos.

Když hrajete handu jiným způsobem, snižuje to váš průměrný výnos. A musíte maximalizovat návratnost každé handy, abyste dosáhli dlouhodobého zisku.

Společný název pro to vše je strategie nebo základní strategie. K určení nejlepší strategie pro každou handu můžete použít matematiku, nebo můžete jednoduše postupovat podle pokynů uvedených na kartě strategie blackjacku. Strategické karty najdete online a v obchodech nebo obchodech v mnoha kasinech.

Použití karty strategie blackjack je snadné. Jednoduše se podívejte na levou stranu karty a najděte svou ruku. Nezáleží na tom, zda máte dvě karty, se kterými jste začínali, nebo zda jste si lízli jednu či více karet; každá možná kombinace je uvedena vlevo.

Nyní najděte kartu, kterou dealer uvedl v horní části karty. Tam, kde se vaše kombinace a handa dealera protínají, je na kartě uveden způsob, jak hrát ruku, která vám poskytne nejvyšší průměrný výnos.

Jednoduché sčítání a odčítání

Každá složka v tomto článku je důležitá a prvních pět složek spolupracuje. Nemůžete použít čtyři ingredience, zapomenout na tu druhou a doufat, že vyhrajete. Takže ve skutečnosti neexistuje žádný faktor, který by byl důležitější než ostatní. Ale přísadu v této sekci používá téměř 100 % ziskových hráčů blackjacku.

Blackjack stůl

Většina hráčů si neuvědomuje, jak snadné je počítat karty. Vše, co se opravdu potřebujete naučit, je používat k počítání jednoduché sčítání a odčítání. Nebo je samozřejmě v tom, že jste skvělým počítadlem karet, trochu víc než tohle, ale takhle můžete začít.

Až si osvojíte první čtyři ingredience v tomto článku, začněte se učit o nejpoužívanějších systémech počítání. Zkoumejte je, dokud se nerozhodnete, který systém použít, a pak se o svém systému dozvíte více .

Nejběžnější systém je Hi Lo, ale preferuji buď Red 7 nebo KO. Kterýkoli z těchto systémů vám pomůže vyhrát; nakonec je výběr na vás. Pokud se stanete mistrem ve zvoleném systému, můžete být vítězným hráčem blackjacku.

Ostré oči

Poslední složkou není ta, kterou musíte použít, abyste vydělali hraním blackjacku. Ale je to ten, na který byste si měli dávat pozor, protože to může výrazně zvýšit vaše zisky. Důvod, proč jsem tuto sekci nazval „Ostré oči“, je ten, že právě to potřebujete, abyste využili této příležitosti.

Když dealer rozdá karty, měl by použít specifickou techniku, která zajistí, že nikdo nevidí hodnotu karet. Ale ne všichni dealeři používají správné prodejní techniky. A když krupiér zanevře, dají hráčům, kteří vědí, co mají hledat, šanci, aby viděli hodnotu některých karet.

Nejcennější kartou, kterou lze znát, je karta dealera lícem dolů. Pokud víte, co prodejce má, můžete činit zisková strategická rozhodnutí.

Pozorně sledujte ruce dealera a karty při každém rozdání. Nakonec najdete dealera, který dělá špatnou práci při ochraně hodnoty karet. Není to něco, co uvidíte často, ale když se tak stane, můžete to využít k zisku.

Závěr

Nejlepší na blackjacku je, že můžete postupovat podle plánu krok za krokem, který vede přímo k ziskové hře. Většina sázkařů se o této cestě nikdy nedozví a ti, kteří ano, do ní jen zřídka vkládají dostatek úsilí, aby fungovala.

Nyní máte všechny informace, které potřebujete k poražení blackjackových her. Je jen na vás, zda se rozhodnete věnovat dostatek úsilí vítězství.

Vítězství v blackjacku se scvrkává na několik jednoduchých věcí. Získejte úplné pochopení pravidel, dodržujte správnou strategii a získejte výhodu tak či onak. Doporučuji počítat, ale mohou fungovat i jiné výhodné metody.